Ekonomi

Legrand Group Türkiye, sunduğu enerji verimliliği çözümleri ile sürdürülebilir bir geleceği hedefliyor

Legrand Küme Türkiye, sürdürülebilir bir gelecek için enerji verimliliği ve tasarruf çatısı altında geliştirdiği ürün ve sistemlerle yaşam alanlarınıza maksimum konfor sunuyor.

Küresel hedefi, insanların yaşadığı, çalıştığı ve bir araya geldiği alanları basit, yenilikçi, sürdürülebilir elektrik ve dijital altyapılar ve bağlantılı çözümlerle dönüştürmek olan Legrand Cluster Turkey, enerji tüketimini en aza indirerek temiz bir geleceğe katkıda bulunuyor.

İnsanların elektriği sürdürülebilir bir şekilde kullanmasına yardımcı olmaya kendini adamış olan Legrand Cluster Turkey, sürdürülebilir, konforu artıran akıllı stratejisiyle aşırı enerji kullanımında oluşabilecek bir grup olumsuz çevresel etkiyi azaltmak için eserler ve sistemler üzerinde çalışmaya devam ediyor. ve son kullanıcıların karbon ayak izini azaltır. devam ediyor. Klasik sistemleri akıllı sistemlere dönüştüren Legrand Küme Türkiye, konforunuzdan ödün vermeden enerji tasarrufu yapabileceğiniz Akıllı Vana ve Akıllı Termostat gibi Netatmo markasıyla yaşam alanlarınızı güzelleştiriyor.

Konutlar, siteler, ofisler, otoparklar, alışveriş merkezleri, hastaneler, kamu binaları, endüstriyel tesisler vb. mekanlarda ısıtma ve soğutma sistem yönetimi, aydınlatma yönetimi ve elektrikli araç şarj istasyonu çözümleri de sunan Legrand Cluster Türkiye, ihtiyacınız olan her yerde hayatınızı kolaylaştırarak sürdürülebilir bir gelecek.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu